Busy do Austrii

W bogatej ofercie naszych usług znaleźć można również przewozy do Austrii. Podróż rozpoczyna się w Gorzowie Wielkopolskim, skąd pochodzi nasza firma. Pasażerów zabieramy z województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Następnym etapem trasy są Czechy, gdzie przez Pragę i Brno docieramy do granic docelowego kraju.

Busy, które wysyłamy do Austrii pochodzą z najnowszych roczników 2016/2017, co zapewnia wysoki komfort oraz ich dobry stan techniczny, choć mimo tego, przed każdą podróżą są dokładnie sprawdzane, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie i wygodzie naszych pasażerów. Auta mogą pomieścić nawet do 8 osób wraz z ich bagażami.

Przewozy do Austrii, Wiednia i nie tylko

Wyróżniamy się doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do naszej pracy. Dbając o najwyższy poziom wygody naszych klientów busy do Austrii wyposażone są w stały dostęp do sieci bezprzewodowej, bez której w dzisiejszych czasach ciężko się obejść. Miejsce na bagaż także nie będzie zmartwieniem, ponieważ nowoczesna konstrukcja aut pozwala pomieścić wszystkie rzeczy, które chcą Państwo zabrać ze sobą.

Zależy nam na utrzymaniu dobrego imienia firmy, dlatego staramy się aby nasze usługi przewoźnicze były stale na jak najwyższym poziomie. Nasze busy są regularnie kontrolowane przez specjalistów oraz kierowane przez doświadczonych kierowców. Wpływa to na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa naszych przewozów i uzyskanie dobrych opini klientów, którzy chętnie do Nas wracają.

Zapraszamy do kontaktu