Busy do Niemiec

Nasza firma zapewnia Państwu między innymi busy do południowych Niemiec (Saksonia, Turyngia, Hesja, Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Nadrenia-Palatynat, Saara) z Gorzowa Wielkopolskiego i nie tylko. Obsługujemy również województwa zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnią część województwa pomorskiego (Chojnice, Człuchów, Słupsk) czy też północną część województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz). Możemy zawieźć klientów pod dowolnie wskazany adres na terenie tego kraju, zawsze na czas i w komfortowy sposób. Zawsze dbamy o doskonały stan techniczny naszych aut, kontrolując nieustannie ich sprawność. Dzięki temu, możemy uniknąć niespodziewanych awarii podczas jazdy, co byłoby przyczyną poważnych komplikacji. Jesteśmy firmą organizującą przewozy Gorzów – Berlin i innych trasach już od wielu lat.

Busy do Berlina

Z naszych usług bardzo często korzystają osoby, które chcą dostać się na lotnisko. Taka podróż wymaga bowiem wyjątkowej punktualności, ponieważ należy być odpowiednio wcześniej, aby zdążyć na odprawę. U nas mają Państwo zapewniony nie tylko przyjazd na czas, ale również najwyższy komfort podróży. Oferujemy naszym klientom busy do Berlina na lotnisko Tegel, Schonefeld i w inne miejsca o wysokim standardzie – z wygodnymi siedzeniami, klimatyzacją i dostępem do Wi-Fi.

Busy do Berlina - Tegel

Jesteśmy przekonani, że każdy, kogo interesują busy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego lub innej miejscowości w woj. lubuskim znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Zajmujemy się między innymi przewozami na międzynarodowe lotnisko w Berlinie – Tegel, istniejące już od 1948 roku. Jest to prężnie działający port lotniczy, który rocznie obsługuje ok. 20 milionów pasażerów. Można stamtąd dostać się w wiele miejsc świata, dlatego nasze auta jeżdżą na Tegel bardzo często, zawsze zapewniając swoim klientom punktualność.

Busy do Berlina - Schonefeld

Miejscem, z którego wyruszają nasze busy do Niemiec, jest woj. lubuskie, lecz na życzenie klienta możemy go odebrać także np. z Wielkopolski lub Dolnego Śląska. Zawieziemy Państwa w dowolnie wybrane miejsce na terenie Berlina i nie tylko. Jedną z najczęściej wybieranych tras jest przejazd na lotnisko Schonefeld. Stanowi ono drugi obok Tegel międzynarodowy i krajowy berliński port lotniczy. Został on założony jeszcze wcześniej, ponieważ istnieje już od 1934 roku. Dbamy o to, aby wszyscy nasi pasażerowie dotarli tam na czas.

Zapraszamy do kontaktu

Nasza flota

Zdajemy sobie sprawę z tego, że standard samochodu ma ogromne znaczenie dla komfortu podróży. Zależy nam na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze standardu usługi, dlatego w swojej flocie mamy wyłącznie nowoczesne busy, które dotrą z Gorzowa w wybrane miejsce szybko i bezproblemowo. Są to modele Opel Vivaro Extra Long, w których zadbano nie tylko o wygodę kierowcy i pasażerów, ale również o jak największe bezpieczeństwo jazdy. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszystkie Państwa oczekiwania.

Więcej o pojazdach