Przewozy na lotniska

Gwarantujemy Państwu szybkie i sprawne przewozy na lotniska z Gorzowa Wielkopolskiego. Dotyczy to zarówno krajowych, jak i zagranicznych portów. Dzięki doskonałej znajomości europejskich tras, nasi kierowcy potrafią umiejętnie wybierać najkrótszą drogę, a także omijać ewentualne korki. Są to bowiem prawdziwi profesjonaliści, którzy od lat wykonują swój zawód. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku przewozów na lotniska punktualność jest szczególnie ważna, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia.

Busy do Berlina-Schonefeld

Oferujemy między innymi busy do Berlina, do portu Schonefeld, skąd można udać się w wiele miejsc świata. Podczas podróży mają Państwo zapewniony pełen komfort, dzięki wygodnym siedzeniom z podłokietnikami i klimatyzacji. Co więcej, można urozmaicić sobie podróż korzystając z bezpłatnego Wi-Fi.

Trasa Cena *
Gorzów Wielkopolski » Berlin Schonefeld od 280 pln**
Berlin Schonefeld » Gorzów Wielkopolski od 280 pln**

Busy do Berlina-Tegel

Dostępne są u nas także busy do Berlina na lotnisko Tegel, które jest głównym portem niemieckiej stolicy. Kursują tam samoloty nawet do tak egzotycznych miast, jak Bagdad, Pekin czy Casablanca. Podczas naszych przewozów otrzymują Państwo pełen pakiet ubezpieczeń.

Trasa Cena *
Gorzów Wielkopolski » Berlin Tegel od 330 pln**
Berlin Tegel » Gorzów Wielkopolski od 330 pln**
Zapraszamy do kontaktu

* - Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, §1 Kodeksu Cywilnego.

** - Cena dotyczy kursu i jest ceną netto.