Przewozy do Szwajcarii

Nasza bogata oferta usług transportowych obejmuje również przewozy do Szwajcarii. Wyruszamy z Gorzowa Wielkopolskiego, gdyż tam zlokalizowana jest nasza siedziba. Obsługujemy województwa zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnią część województwa pomorskiego (Chojnice, Człuchów, Słupsk) oraz północną województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz). Następnie jedziemy przez Niemcy - Bawaria, Badenia-Wirtembergia (m.in. Lipsk, Drezno, Stuttgart, Monachium lub Frankfurt nad Menem), aż docieramy do państwa docelowego. Przewóz od drzwi do drzwi. W naszej flocie znajdują się wyłącznie busy z rocznika 2018, które mogą pomieścić nawet 8 osób, nie licząc kierowcy. Zawsze przed wyruszeniem w trasę poddajemy je wnikliwej kontroli, aby zapobiec usterkom.

Busy do Szwajcarii

- Zurych i nie tylko

Dzięki naszym profesjonalnym przewozom do Szwajcarii, mogą Państwo w komfortowy sposób dostać się do Zurychu, Lucerny, Bazylei, Berna i innych miast. Podczas podróży można swobodnie korzystać z sieci bezprzewodowej. Pojazdy posiadają również dużą przestrzeń na bagaże, więc bez problemu pomieszczą walizy wszystkich pasażerów. Dzięki wielu nowoczesnym ulepszeniom, są to także auta wyjątkowo bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu

Najczęściej zadawane pytania

 • Z jakiego miejsca rozpoczyna się transport do Szwajcarii?

  Działamy elastycznie i możemy odebrać Państwa z dowolnie wybranego adresu na terenie następujących województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

 • Jakimi formami płatności mogę zapłacić za usługę?

  Klientom indywidualnym dajemy możliwość zarówno przedpłaty na konto bankowe, jak i uiszczenia należności w gotówce u kierowcy przed rozpoczęciem podróży. Natomiast w przypadku podmiotów gospodarczych, prosimy o przelew z terminem płatności 7 dni.

 • Ile kosztuje przewóz do Szwajcarii?

  Nasze przewozy do Szwajcarii mogą kosztować tylko 80 CHF, ale tak naprawdę rzeczywisty koszt zależy od długości trasy. Są to różne kwoty, jako że dajemy Państwu wiele możliwości wyboru punktu startowego i końcowego.

 • Czy w busach do Szwajcarii znajduje się miejsce na dodatkowe bagaże?

  Mogą Państwo zabrać dodatkowy bagaży za dopłatą, jednak prosimy wcześniej o kontakt z naszą firmą w tej sprawie.

 • Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

  W cenie biletu jest duża walizka, mała walizka i bagaż podręczny, jednak jak zostało to wcześniej wspominane, za dodatkową opłatą można zabrać ze sobą więcej rzeczy.

 • W jaki sposób można rezerwować busy do Szwajcarii?

  Mogą Państwo zarezerwować transport do Szwajcarii np. wykonując telefon do naszego biura lub wysyłając nam wiadomość SMS. Co więcej, dajemy także możliwość kontaktu z nami przez aplikacje mobilne WhatsApp oraz Messenger.

 • Czy podczas podróży możliwe są postoje?

  Tak, zazwyczaj zatrzymujemy się średnio co 2 godziny w miejscach, gdzie można skorzystać z toalety. Ponadto, jeśli pasażerowie zgłoszą potrzebę dodatkowego postoju, oczywiście spełnimy tę prośbę.

 • Czy jest coś, co muszę wiedzieć przed podróżą?

  W trosce o dobrą współpracę, prosimy, aby każdy pasażer przed podróżą zapoznał się z naszym regulaminem. Pozwoli to uniknąć nieporozumień, które mogłyby skomplikować przewóz do Szwajcarii czy w inne miejsce.

Busy

Organizujemy komfortowe przewozy do Szwajcarii w nowoczesnych i czystych busach. Dbamy o to, aby podróż odbywała się w jak najlepszych warunkach, dlatego przed wyruszeniem w trasę każdy nasz pojazd dokładnie sprzątamy oraz sprawdzamy pod względem sprawności technicznej. Korzystamy z samochodów Opel Vivaro Extra Long, ponieważ dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, że modele te są godne zaufania. Posiadają one również liczne udogodnienia, które podnoszą nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo jazdy.

Więcej informacji

Transport do Szwajcarii - nasz cennik

Cennik naszego transportu do Szwajcarii prezentuje się bardzo atrakcyjnie, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszych usług transportowych. Dokładna cena zależy od długości trasy, ale może wynosić nawet jedynie 80 CHF netto. W naszej ofercie mieszczą się przewozy do takich miast, jak np. Bazylea, Berno, Zurych, Zug lub Biel.

Przejdź do cennika