Wynajem busów

 i aut osobowych

Wypożyczalnia busów osobowych - Gorzów, woj. lubuskie

Nasza bogata oferta obejmuje nie tylko przewozy osób z Gorzowa do Niemiec czy Szwajcarii, ale także wynajem busów bez kierowcy w województwie lubuskim. Jest to doskonała oferta dla grup, które mają w swoim składzie osobę posiadającą prawo jazdy i czującą się dobrze na dłuższych trasach (np. międzynarodowych). Auta te mogą pomieścić aż 9 osób i są bardzo nowoczesne, jako że pochodzą z roczników 2018-2023. Jako profesjonalna wypożyczalnia busów osobowych dostarczamy nasze pojazdy zatankowane, zadbane oraz czyste. W takim samym stanie chcielibyśmy otrzymać je z powrotem. Poza opłatą za wynajem busa osobowego, prosimy naszych klientów o uiszczenie kaucji w wysokości 1500 zł, którą w całości zwracamy, jeśli samochód wróci do nas w stanie nienaruszonym. W przypadku, gdy oddany przez klienta bus jest brudny, pobieramy 150 zł z tej kwoty na jego czyszczenie.

Wynajem busa osobowego

- cennik
  • od 1-3 dni 300 zł/doba
  • od 4-7 dni 280 zł/doba
  • od 8-14 dni 260 zł/doba
  • od 14 dni 240 zł/doba
  • Ceny netto

Limit dziennego użytkowania busa to 500 km na dobę. Za każdy kilometr więcej naliczamy dodatkowo 0,5 zł. Zazwyczaj odbiór auta następuje w naszej siedzibie na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, lecz po wcześniejszych ustaleniach możemy go także podstawić w inne miejsce. Warto wiedzieć, że oferujemy również wynajem busów długoterminowy, gdzie ceny mogą podlegać negocjacjom.

Wynajem auta osobowego

Posiadamy w ofercie możliwość wynajmu samochodu osobowego, VW Golf lub hybrydowa Toyota Yaris. Cena takiego wynajmu to od 100zł/dobę oraz 800 zł kaucji. Zapraszamy!