Przewozy na lotniska

Gwarantujemy Państwu szybki i sprawny transfer na lotnisko Berlin Brandenburg oraz do innych lokalizacji z Gorzowa Wielkopolskiego. Dotyczy to zarówno krajowych, jak i zagranicznych portów. Dzięki doskonałej znajomości europejskich tras, nasi kierowcy potrafią umiejętnie wybierać najkrótszą drogę, a także omijać ewentualne korki. Są to bowiem prawdziwi profesjonaliści, którzy od lat wykonują swój zawód. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku przewozów na lotniska punktualność jest szczególnie ważna, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia.

Busy na lotnisko Berlin Brandenburg

Busy na lotnisko Berlin Brandenburg to szybka i wygodna metoda podróży. Firma Markrym oferuje Państwu bezpieczny transfer na lotnisko oraz przewóz bagaży. Nasi kierowcy zapewniają punktualne dotarcie na miejsce w komfortowych warunkach. Lotnisko Brandenburg w Berlinie to popularna lokalizacja wybierana przez wielu turystów ze względu na połączenia, które umożliwiają dotarcie w wiele zakątków świata.

Trasa Cena *
Polska » Berlin Brandenburg od 370 pln**
Berlin Brandenburg » Polska od 370 pln**


* - Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, §1 Kodeksu Cywilnego.

** - Cena dotyczy kursu i jest ceną netto.


Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzuje się transport na lotnisko od Markrym?

  Oferowany przez naszą firmę transport osób charakteryzuje się miłą atmosferą, punktualnością czy też wysoką kulturą osobistą kierowców. Działamy z myślą o naszych klientach, dlatego zachęcamy do kontaktu.

 2. W jakich dniach oraz godzinach można wynajmować busy?

  W celu wynajęcia busa zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w każdym dniu tygodnia pomiędzy godziną 06:00 a 22:00. Z pomocą naszego zespołu zarezerwowany zostanie odpowiedni przejazd.

 3. Jak wygląda przebieg zamówienia usługi w Państwa firmie?

  W celu umówienia przejazdu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przy pomocy SMS. Jeśli chcą Państwo zarezerwować busa online, to skontaktować się można z nami przy pomocy aplikacji WhatsApp i Messenger.

 4. Ile można zabrać ze sobą bagażu?

  Standardowo w cenie jednego przejazdu jest duża i mała walizka oraz bagaż podręczny. Przy pomocy dodatkowej opłaty limit ten może zostać zwiększony. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.