Oferta

MARKRYM zajmuje się wynajmem busów oraz różnorodnym licencjonowanym transportem zarówno osób prywatnych, jak i przesyłek. Staramy się, by zakres naszych usług był możliwie jak najbardziej obszerny i dlatego nie tylko pracujemy na terenie całej Polski, ale również dowozimy do Niemiec, Luksemburga, Belgii czy Holandii.

Niezależnie od tego czy planujesz podróż sam, czy wraz z większą grupą, zawsze możesz być pewien naszych wysokiej jakości, wygodnych i bezpiecznych przewozów.

Flota firmy to busy 8+1 osobowe z lat 2016-2021. Charakteryzują się nowoczesnością i komfortem. MARKRYM zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich pasażerów, to dobro nadrzędne! W związku z czym nasze busy są na bieżąco serwisowane w autoryzowanych serwisach. Z pełną starannością podlegają codziennej obsłudze technicznej. Kierowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, zarazem mili i uprzejmi. Nasi klienci zawsze dojeżdżają bezpiecznie, wygodnie i na czas do celu.

Przewozy osób za granice to główny cel naszej działalności. Jesteśmy jednocześnie otwarci na potrzeby klientów i realizujemy usługi:

Przewóz osób - rozkład

Dzień tygodnia Czas Przejazd
Poniedziałek i Piątek Ranek do Niemiec i Szwajcarii
Wtorek i Sobota Ranek ze Szwajcarii i Niemiec
 • Busy na lotniska Brandenburg, Goleniów, Poznań Ławica

  Klienci cenią sobie niezawodność jaką gwarantuje nasz wynajem busów. Gorzów, będący siedzibą naszej firmy, to nie jedyne miasto, które obsługujemy – również mieszkańcy okolicznych województw mogą liczyć na wsparcie firmy Markrym. Nasze pojazdy jeżdżą zarówno na polskie, jak i zagraniczne (głównie niemieckie) lotniska.

  - Przejdź do strony

 • Transfer osób na konferencje, targi, szkolenia

  Transfer na szkolenia czy konferencje, który wykonujemy na zlecenie klienta, to doskonały sposób na to, by zapewnić zaproszonym gościom lub pracownikom wygodny dojazd na wybrane wydarzenie. Nasi kierowcy z profesjonalizmem zadbają o ich dobre samopoczucie oraz szybką i bezproblemową podróż jednym z naszych busów.

 • Przewóz osób do pracy

  Wynajem busów, z którego korzysta głównie województwo lubuskie, to transfery do i z pracy. Przewozimy pracowników zgodnie z ustalonymi godzinami, dzięki czemu firma nie musi obawiać się, iż jej załoga nie dotrze w wyznaczone miejsce. Usługa ta jest szczególnie popularna w przypadku dużych firm zlokalizowanych poza miastem.

 • Przewóz osób na imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, przysięgi, itp.)

  Aby goście mogli w pełni docenić imprezy okolicznościowe, w których uczestniczą, warto wynająć firmę zajmującą się przewozem osób. Dzięki temu będą oni mogli skorzystać ze wszystkich oferowanych podczas wesela czy uroczystej rocznicy atrakcji, bez obawy o to, kto będzie kierowcą w drodze do lub z powrotem.

  - Przejdź do strony

 • Przewóz osób busami na wycieczki

  Nasza firma oferuje również wynajem busów na wyjazdy integracyjne czy wycieczki. Doświadczony kierowca zadba o bezpieczeństwo podróżnych oraz o to, by jazda przebiegała w przyjemnej atmosferze. Jeżeli planujesz wyprawę z rodziną lub znajomymi, oferowana przez nas usługa pozwoli każdemu z uczestników na pełen relaks.

 • Busy do Niemiec

  Jako wypożyczalnia busów zlokalizowana w Gorzowie, często oferujemy nasze usługi osobom podróżującym do Niemiec. Wykonujemy trasy na lotniska, przewozy pracowników, ale także tzw. dojazd od drzwi do drzwi, w ramach którego odbieramy klientów z wyznaczonego miejsca, a następnie zawozimy go pod dokładnie wskazany adres.

  - Przejdź do strony

 • Busy do Szwajcarii

  Szwajcaria to po Niemczech drugie najczęściej odwiedzane przez naszych kierowców państwo. Nasi klienci podróżują tam służbowo lub dla wypoczynku, ciesząc się wygodą, jaką oferuje zatrudnienie firmy przewozowej. Atrakcyjne ceny oraz komfortowe pojazdy znajdujące się w naszej flocie gwarantują relaksujący transfer.

  - Przejdź do strony

 • Wynajem busów

  Nasza firma to także wypożyczalnia busów osobowych z Gorzowa, co w skrócie oznacza, iż oferujemy także usługę wynajęcia samego samochodu, bez naszego kierowcy. Dzięki temu Ty oraz Twoi pasażerowie zyskujecie większą swobodę w podejmowaniu decyzji odnośnie obieranej trasy czy ilości przerw, które planujecie robić.

  - Przejdź do strony

Jesteśmy firmą otwartą na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące przewozu osób oraz wynajmu.