Przewozy do Szwajcarii

Nasza bogata oferta usług transportowych obejmuje również przewozy do Szwajcarii. Wyruszamy z Gorzowa Wielkopolskiego, gdyż tam zlokalizowana jest nasza siedziba. Obsługujemy województwa zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnią część województwa pomorskiego (Chojnice, Człuchów, Słupsk) oraz północną województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz). Następnie jedziemy przez Niemcy - Bawaria, Badenia-Wirtembergia (m.in. Lipsk, Drezno, Stuttgart, Monachium lub Frankfurt nad Menem), aż docieramy do państwa docelowego. Przewóz od drzwi do drzwi. W naszej flocie znajdują się wyłącznie busy z rocznika 2020-2023, które mogą pomieścić nawet 8 osób, nie licząc kierowcy. Zawsze przed wyruszeniem w trasę poddajemy je wnikliwej kontroli, aby zapobiec usterkom.

Busy do Szwajcarii

- Zurych i nie tylko

Dzięki naszym profesjonalnym przewozom do Szwajcarii, mogą Państwo w komfortowy sposób dostać się do Zurychu, Lucerny, Bazylei, Berna i innych miast. Podczas podróży można swobodnie korzystać z sieci bezprzewodowej. Pojazdy posiadają również dużą przestrzeń na bagaże, więc bez problemu pomieszczą walizy wszystkich pasażerów. Dzięki wielu nowoczesnym ulepszeniom, są to także auta wyjątkowo bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu

Najczęściej zadawane pytania

 • Z jakiego miejsca rozpoczyna się transport do Szwajcarii?

  Działamy elastycznie i możemy odebrać Państwa z dowolnie wybranego adresu na terenie następujących województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

 • Jakimi formami płatności mogę zapłacić za usługę?

  Klientom indywidualnym dajemy możliwość zarówno przedpłaty na konto bankowe, jak i uiszczenia należności w gotówce u kierowcy przed rozpoczęciem podróży. Natomiast w przypadku podmiotów gospodarczych, prosimy o przelew z terminem płatności 7 dni.

 • Ile kosztuje przewóz do Szwajcarii?

  Nasze przewozy do Szwajcarii mogą kosztować tylko 80 CHF, ale tak naprawdę rzeczywisty koszt zależy od długości trasy. Są to różne kwoty, jako że dajemy Państwu wiele możliwości wyboru punktu startowego i końcowego.

 • Czy w busach do Szwajcarii znajduje się miejsce na dodatkowe bagaże?

  Mogą Państwo zabrać dodatkowy bagaży za dopłatą, jednak prosimy wcześniej o kontakt z naszą firmą w tej sprawie.

 • Ile bagażu mogę ze sobą zabrać?

  W cenie biletu jest duża walizka, mała walizka i bagaż podręczny, jednak jak zostało to wcześniej wspominane, za dodatkową opłatą można zabrać ze sobą więcej rzeczy.

 • W jaki sposób można rezerwować busy do Szwajcarii?

  Mogą Państwo zarezerwować transport do Szwajcarii np. wykonując telefon do naszego biura lub wysyłając nam wiadomość SMS. Co więcej, dajemy także możliwość kontaktu z nami przez aplikacje mobilne WhatsApp oraz Messenger.

 • Czy podczas podróży możliwe są postoje?

  Tak, zazwyczaj zatrzymujemy się średnio co 2 godziny w miejscach, gdzie można skorzystać z toalety. Ponadto, jeśli pasażerowie zgłoszą potrzebę dodatkowego postoju, oczywiście spełnimy tę prośbę.

 • Czy jest coś, co muszę wiedzieć przed podróżą?

  W trosce o dobrą współpracę, prosimy, aby każdy pasażer przed podróżą zapoznał się z naszym regulaminem. Pozwoli to uniknąć nieporozumień, które mogłyby skomplikować przewóz do Szwajcarii czy w inne miejsce.

Busy

Organizujemy komfortowe przewozy do Szwajcarii w nowoczesnych i czystych busach. Dbamy o to, aby podróż odbywała się w jak najlepszych warunkach, dlatego przed wyruszeniem w trasę każdy nasz pojazd dokładnie sprzątamy oraz sprawdzamy pod względem sprawności technicznej. Korzystamy z samochodów Opel Vivaro Extra Long, ponieważ dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, że modele te są godne zaufania. Posiadają one również liczne udogodnienia, które podnoszą nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo jazdy.

Więcej informacji

Transport do Szwajcarii - nasz cennik

Cennik naszego transportu do Szwajcarii prezentuje się bardzo atrakcyjnie, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszych usług transportowych. Dokładna cena zależy od długości trasy, ale może wynosić nawet jedynie 80 CHF netto. W naszej ofercie mieszczą się przewozy do takich miast, jak np. Bazylea, Berno, Zurych, Zug lub Biel.

Przejdź do cennika

Najważniejsze trasy przebiegające przez Szwajcarię

W Markrym oferujemy kompleksowe rozwiązania transportowe, w tym przewozy do Szwajcarii, dostosowując się do potrzeb klientów. Gwarantujemy pełen komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo za sprawą nowoczesnej floty pojazdów, poruszających się po najważniejszych trasach w Szwajcarii, wśród których należy wymienić przede wszystkim autostrady, takie jak:

 • - autostrada A1 (łącząca Szwajcarię z Francją);
 • - autostrada A2 (łącząca Szwajcarię z Włochami);
 • - autostrada A3 (łącząca Szwajcarię z północną częścią Włoch);
 • - autostrada A4 (umożliwiająca ruch ze wschodu do centralnych regionów Szwajcarii);
 • - autostrada A5 (ułatwiająca podróżowanie między zachodnimi regionami Szwajcarii a Francją).

Transport do Szwajcarii - ograniczenia prędkości

Planując podróż do Szwajcarii, istotne jest zrozumienie panujących tam przepisów drogowych, w tym ograniczeń prędkości, ściśle egzekwowanych przez organy ścigania. Decydując się więc na skorzystanie z usług naszej firmy Markrym, obejmujących busy do Szwajcarii na wynajem, należy o tym pamiętać. Na autostradach w Szwajcarii maksymalna dozwolona prędkość wynosi 120 km/h i choć jest to standard dla większości krajów europejskich, należy podkreślić, że często trzeba uwzględnić również zmieniające się warunki pogodowe i nieco zwolnić. Na drogach głównych, poza obszarami zabudowanymi ograniczenie prędkości wynosi zazwyczaj 80 km/h, z kolei w obszarze zabudowanym 50 km/h.

Nawiązywanie współpracy z Markrym

 1. Kontakt z naszymi specjalistami

  Zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi specjalistami z Markrym. Chętnie odpowiemy na konkretne pytania, skutecznie pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań. Oferujemy bowiem busy do Szwajcarii, wyruszające z wielu województw, które można wynająć na określony czas i podróżować samodzielnie lub korzystając z usług licencjonowanych kierowców, pozostać na miejscu pasażera.

 2. Ustalenie szczegółów oferty

  Po nawiązaniu kontaktu przez klienta z naszymi doradcami przystępujemy do ustalania szczegółów oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb lub oczekiwań konkretnej grupy. Dokładnie omawiamy rodzaj transportu, termin wyjazdu, kwestie powrotu, cennik usług oraz wszelkie inne, istotne aspekty, aby zadowolić naszych klientów, dlatego też uwzględniamy wszystko to, na czym im zależy.

 3. Spotkanie w umówionym miejscu

  Przewozy osób w przypadku naszej oferty rozpoczynają się od spotkania w wyznaczonym wcześniej przez klienta miejscu, głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. W ten sposób dopasowujemy się do preferencji klientów, zapewniając, że wyjazd rozpocznie się punktualnie.

 4. Transport do Szwajcarii

  Transport do Szwajcarii dzięki współpracy z naszą firmą okazuje się wygodny, przyjemny i opłacalny, zarówno dla rodzin, par, jak i grup pracowników. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są bardzo przestronne i regularnie poddawane kontroli, ponieważ zależy nam na tym, aby zapewnić podróżującym bezpieczeństwo oraz satysfakcjonującą obsługę, przez cały wyjazd.